Sūduva {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Utenis

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Centrinėje A lygos XI turo dvikovoje susitikusios Marijampolės „Sūduvos“ ir Utenos „Utenio“ ekipos kaip reikiant patampė nervus tiek žiūrovams, tiek varžovams. Iki paskutinių minučių  lygiosiomis tikėję uteniškiai buvo sugniuždyti per pridėtą laiką - šeimininkai pelnė antrąjį įvartį ir išplėšė pergalę 2:1 (1:1).

Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmąjį kampinį rungtynėse, jau 2-ąją minutę „uždirbo“ svečiai. Ir toliau uteniškiai stengėsi užmegzti kovą aikštės viduryje, neleisdami šeimininkams lengvai organizuoti atakų.

11-ąją minutę pavojingą „Sūduvos“ ataką paskutiniu momentu nutraukė „Utenio“ gynėjęs, išmušęs kamuolį iš po  Ernesto Veliulio kojų. „Sūduva“ po truputį pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau aštrumo atakose akivaizdžiai trūko.

23-ąją minutę po marijampoliečių kampinio kilo nedidelė sumaištis svečių baudos aikštelėje, kuri baigėsi šeimininkų pražanga. Netrukus svečių gynėjui Rudinilsonui Silvai buvo parodyta geltona kortelė. Po kelių minučių į baudos aikštelę įsiveržusiam Karoliui Laukžemiui nepavyko rasti komandos draugo perdavimui.

30-ąją minutę aštrų Ovidijaus Verbicko prasiveržimą nutraukęs Casperas Bruunas taip pat sulaukė geltonos kortelės.

„Sūduvos“ spaudimas stiprėjo, nuo kelių pavojingų atakų svečiai nelengvai apsigynė, bet 34-ąją minutę pakeltas kampinis jiems tapo lemtingu. Prie puikiai Andro Švrljugos pakelto kamuolio pirmasis suskubo Povilas Leimonas ir neatremiamu smūgiu pasiuntė jį į vartus - 1:0.

Netrukus dar viena geltona kortele baudžiami svečiai. Šį kartą - Stefanas Cebara.

Po įvarčio „Sūduva“ nenurimo. Atakos sekė viena po kitos, buvo keliami dar keli kampiniai ir „Utenio“ gynyba dirbo pilnais apsisukimais.

Visgi kėlinio pabaigoje reta uteniškių ataka baigėsi netikėtu, bet stipriu ir gražiu, o svarbiausia - tiksliu Timotėjaus Dodleko smūgiu. Rezultatas tampa lygus - 1:1.

Antrajame kėlinyje pirmąjį smūgį į vartų plotą atliko „Utenis“, kamuolys skriejo tiesiai Ivanui Kardumui į rankas. „Sūduva“ bandė atakuoti kraštais, kur aktyviai žaidė A.Švrljuga. Vis tik „Uteniui“ pirmąsias atakas pavyko atmušti ir svečiai antro kėlinio pradžioje žaidė gan užtikrintai, dažniau kontroliavo kamuolį.

52-ąją minutę buvo atliekamas pirmasis keitimas „Utenio“ gretose: aikštėje pasirodė Edvinas Baniulis, pakeitęs S.Cebarą. Už kelių minučių E.Baniulis pavojingai smūgiavo, vartus gelbsti I.Kardumas.

57-ąją minutę iš už baudos aikštelės smūgiavo P.Leimonas, tačiau smūgis silpnokas. Tuoj pat pavojingu išpuoliu atsakė „Utenis“, šeimininkų gynėjai nelengvai apsigynė.

Po akimirkos geltona kortelė parodoma ir šeimininkų žaidėjui P.Leimonui. „Sūduvos“ atakos ėmė klimpti svečių gynyboje, „Utenis“ taip pat, esant galimybei, bandė atakuoti.

Antrojo kėlinio viduryje „Sūduvos“ vyr. treneris atliko du keitimus, vietoje K.Laukžemio ir O.Verbicko kovon mesdamas Robertą Vėževičių ir Domantą Antanavičių. Tuoj pat priverstinį keitimą atliko ir „Utenio“ strategas, vietoj traumą patyrusio Roko Štrauso aikštėn išleisdamas Takuya Matsunagą.

90-ąją minutę po D.Antanavičiaus smūgio „Utenį“ išgelbėjo R.Silva, išmušęs kamuolį iš tuščių vartų. Tuoj pat sekė pavojingas „Utenio“ išpuolis, pasibaigęs kampiniu, po kurio teko padirbėti I.Kardumui.

Per pridėtą laiką graži „Sūduvos“ ataka baigėsi lemiamu dūriu – A.Švrljuga sužaidė sienelę su Marjanu Altiparmakovskiu, gražiai perduoda kamuolį Pauliui Janušauskui ir pastarasis iš kelių metrų galva mušo tiksliai. Rungtynės baigėsi sunkia „Sūduvos“ pergale 2:1 (1:1).

fksuduva.lt

Rungtynių pradžia
2017-05-11 18:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga