Jonava {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Utenis

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Antrą pergalę iš eilės iškovojusi „Jonava“ toliau A lygos lentelėje kopia aukštyn. XIII turo rungtynėse namuose 1:0 (1:0) Utenos „Utenį“ įveikę jonaviškiai kyla į penktą turnyro vietą.

Pirmą kartą ant natūralios vejos savo namų stadione žaidę „Jonavos“ futbolininkai pirmą pavojingą rungtynių epizodą sukūrė po Tado Eliošiaus perdavimo į baudos aikštelę įkirtusiam Tomui Salamanavičiui, kurio smūgis praskriejo visai šalia tolimojo virpsto.

15 min. pavojingai į baudos aikštelę įsiveržė Td. Eliošius, po kurio uždirbto kampinio progą smūgiuoti susikūrė Maksimas Marusičius.

Po kelių minučių šeimininkų puolėją iš Ukrainos netoli baudos aikštelės neleistinai sustabdė Valentinas Jeriomenko, o po baudos smūgio kamuolį įžaidę jonaviškiai 22 min. išsiveržė į priekį. Iš Td. Eliošiaus perdavimą gavęs ir į baudos aikštelę įbėgęs Kirilas Aleksijanas smūgiavo, o šalia buvęs uteniškių gynėjas Casperas Bruunas pasiuntė kamuolį į savus vartus  – 1:0.

„Utenis“ į tai atsakė dviem tolimais Kirilo Levšino smūgiais. Iš pradžių puolėjas, gavęs Stefano Čebaros perdavimą, iš toli bandė nuginkluoti Karolį Saliką, bet smūgis skriejo virš vartų. Paskui žaidėjas, perėmęs kamuolį iš Karolio Šilkaičio, vėl netikėtai iš baudos aikštelės prieigų pabandė smūgiuoti į „Jonavos“ vartus.

30 min. nuo dar vieno įvarčio „Utenį“ išgelbėjo Lukas Paukštė, kai po puikaus Klaudijaus Upsto reido kairiuoju kraštu kamuolį gavęs M. Marusičius turėjo puikią progą padvigubinti rezultatą, bet pataikė tiesiai į vartininką.

Dar po vieno baudos smūgio baudos aikštelėje griuvo Td. Eliošius, visgi teisėjas 11 m baudinio neįžvelgė.

Prasidėjus antrai rungtynių daliai, savo meistriškumą pademonstravo šeimininkų vartų sargas K. Salikas, kai išbėgęs iš vartų sustabdė pavojingą varžovų ataką. Prasiveržti į baudos aikštelę mėgino K. Levšinas, tačiau „Utenio“ puolėjo smūgis buvo netikslus ir skriejo šalia vartų.

Greitą jonaviškių ataką kairiuoju kraštu pabandė sukurti K. Upstas, bet jam nepavyko tiksliai atiduoti kamuolio M. Marusičiui.

73 min. po keitimo pasirodęs Laurynas Stonkus puikiai susistabdė gautą kamuolį ir griūdamas bandė pelnyti antrą šeimininkų komandos įvartį, tačiau L. Paukštė jo bandymą atrėmė, o pakartotinai smūgiuoti norėjusį M. Marusičių sustabdė „Utenio“ gynyba.

Dar vienas pavojus prie svečių vartų kilo 79 min., kai gavęs puikų perdavimą į priekį vienas prieš vartininką išbėgo pirmo įvarčio autorius K. Aleksijanas, kurio smūgį L. Paukštė šį kartą sugebėjo atremti.

Kėlinio pabaigoje uteniškiai užgulė „Jonavos“ vartus. Geriausią šansą jie turėjo po Šachromo Suleimonovo pavojingo smūgio, tačiau jonaviškius išgelbėjo kamuolį nuo vartų nukreipęs „Utenio“ žaidėjas. Aikštės šeimininkai atsakė greita ataka ir Artūro Rocio tolimu smūgiu, kuris skriejo virš skersinio.

Per pridėtą teisėjo laiką „Utenis“ dar kartą mėgino šturmuoti „Jonavos“ vartus, bet puikią formą demonstruojantis K. Salikas išgelbėjo savo komandą, kuri šventė antrą pergalę iš eilės ir pakilo į penktą lentelės vietą.

fkjonava.lt

Rungtynių pradžia
2017-05-23 18:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga