Atlantas {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Trakai

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Ketvirtojo rato pabaigoje susitikusios Klaipėdos „Atlanto“ ir „Trakų“ ekipos Klaipėdoje jėgas išmėgino dar sykį, pradėdamos „SMScredit.lt A lygos“ čempionato penktojo rato kovas. Antroje vietoje įsikūrusiems riteriams nepavyko pakartoti praėjusio savaitgalio sėkmės, kai pavyko iškovojo pergalę minimaliu rezultatu. Mačas uostamiestyje baigėsi be įvarčių – 0:0.

Šiose rungtynėse klaipėdiečiams negalėjo padėti diskvalifikuoti Kazimieras Gnedojus ir Ovidijus Verbickas, tuo tarpu svečių komandos vyr. treneris Artiomą Gurenką paliko ant atsarginių suolo.

Banguotame pirmajame kėlinyje komandų vartininkams daug darbo nebuvo. Aktyviau atakas kraštais rengę „Trakai“ ieškojo Tado Labuko ir Nerijaus Valskio, bet šių smūgiai nebuvo tikslūs. Klaipėdiečiai atsakė tolimais į vartus nepataikiusių Donato Kazlausko ir Domanto Šimkaus šūviais.

Klaipėdietis Marius Papšys turėjo priekaištų mačo arbitrui, kuris atsidūrė perdavimo kelyje ir kiek sutrukdė saugui pataikyti į vartus. Kitos atakos metu jis pavojingai įkirto į baudos aikštelę, bet šalia buvęs gynėjas padarė viską, kad smūgis varžovui nepavyktų.

Netrukus už galvos griebėsi T.Labukas. Puolėjas aplenkė vartininką ir pirmasis atsidūrė prie kamuolio po neatsargaus Vyto Gašpuičio perdavimo atgal, tačiau nukreipti jį į vartus nepavyko.

Sykį iki pertraukos sudrebėjo „Trakų“ vartų konstrukcija. Po netikėto M.Papšio smūgio aukšta trajektorija kamuolys atsitrenkė į viršutinę skersinio dalį ir paliko aikštę.

Kėlinio pabaigoje kelis sykius į vartus iš toli mušė ir riteriai. Aleksandras Byčenokas baudos smūgiu pataikė tiesiai į vartininką, o N.Valskio bandymas pažeme buvo netikslus.

Antroje mačo pusėje vaizdas nesikeitė. Pirmieji Igno Plūko budrumą patikrino aikštės šeimininkai, kurių gražios atakos priekyje atsidūręs Olegas Dmitrijevas iš toli mušė į vartininką. Vėliau rusas puikiai susitvarkė su gynėju šalia baudos aikštelės, bet smūgiuotas kamuolys vėl atiteko I.Plūkui.

Arti įvarčio buvo Vytas Gašpuitis. „Atlantui“ pakėlus kampinį, Aleksejus Jepifanovas galva numetė kamuolį link tolimo virpsto, bet aukštaūgiui gynėjui smūgis nepavyko, nepataikyta net į vartų stačiakampį.

„Trakų“ gretose labiausiai išsiskyrė N.Valskis. Iš pradžių jo labai aštraus perdavimo nepasiekė T.Labukas. Vėliau po gražios riterių atakos rezultatyviausio svečių žaidėjui įmušti iš aštraus kampo neleido Povilas Valinčius. Kartą po kampinio virš vartų mušė pats N.Valskis.

Likus žaisti apie 15 minučių, trakiškiai ėmė reikalauti baudinio, apeliuodami į tai, kad po T.Labuko smūgio galva kamuolys pataikė į A.Jepifanovo ranką, bet arbitras taisyklių pažeidimo neįžiūrėjo.

Per likusį laiką įmušti stengėsi abi komandos, tačiau rezultatas nepakito.

Martynas Pocius, alyga.lt

Rungtynių pradžia
2016-10-21 18:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga