Atlantas {{ team_scores('team_a') || 0 }} : {{ team_scores('team_b') || 0 }} Kauno Žalgiris

{{ item.time }}' {{{ item.name }}} {{{ item.lastname }}}

Mažiausiai įvarčių praleidžianti Klaipėdos „Atlanto“ ekipa buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse prieš „Kauno Žalgirį“, tačiau Maksimo Maksimo dublis ir Abdoulo Syllos realizuotas baudinys įtvirtino užtikrintą ketvirtąją uostamiesčio komandos pergalę čempionate, sugrąžinusią

Dar apšilimo metu svečiams teko atlikti taip vadinamąjį „nulinį“ keitimą, kadangi Karolis Šilkaitis mačo pradėti negalėjo. Vietoje jo starto vienuolikėje pasirodė Karolis Gvildys.

Nuo dvikovos pradžios varžovų vartus užgulęs „Atlanto“ atakų uraganas „Kauno Žalgirio“ vartų užtvaras sulaužė jau 9-ą minute. Įspūdingu reidu per pusę aikštės į baudos aikštelę įsiveržusiam Markui Benetai smūgiuoti neleido Ignas Dedura, tačiau kamuolys ataiteko Maksimui Maksimovui ir rusas savo šansą išnaudojo.

Braškėjusi, bet atlaikiusi porą labai pavojingų aikštės šeimininkų išpuolių, kauniečių gynyba darsyk buvo nubausta 15-ą minutę. Po Olego Dmitrijevo perdavimo iš gilumos neužtikrintai sužaidė Ernestas Pilypas, leidęs prieš vartus iššokti M.Maksimovui. „Atlanto“ legionierius šaltakraujiškai pasiuntė kamuolį į apatinį vartų kampą, į savo sąskaitą įsirašydamas dublį.

Susikrovęs saugią persvarą uostamiesčio klubas kiek sumažino spaudimą, tačiau puikiai uždarė laisvas erdves savo aikštės pusėje, neleisdamas svečiams priartėti prie savo vartų. Povilui Valinčiui darbo praktiškai nebuvo.

38-ą minutę „Kauno Žalgirį“ išgelbėjo teisėjo asistentas, užfiksavęs nuošalę. Kampinio metu į vartus labai pavojingai galva mušė Kazimieras Gnedojus. Deividas Mikelionis šuoliu smūgį atrėmė. Šalia buvęs Abdoula Sylla kamuolį pasiuntė į tinklą, bet įvartis įskaitytas nebuvo.

Po kelių minučių olandas darsyk galėjo pasižymėti, bet nesugebėjo tinkamai „uždaryti“ Rolando Baravyko perdavimo iš krašto greitos atakos metu.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ į aikštę metė antrą puolėją Roką Krušnauską ir nuskubėjo į priekį, atverdamas erdves savo aikštės pusėje. Abejoms komandoms ėmus demonstruoti atvirą futbolą, klaipėdiečiai iškart surengė keletą pavojingų išpuolių, tačiau pritrūko paskutinio tikslaus perdavimo.

Viltis išgelbėti rungtynes svečiams blykstelėjo 63-ią minutę, kai pirmuoju smūgiu į vartų plotą kauniečiai sušvelnino rezultatą. Po R.Krušnausko perdavimo technišku smūgiu vienu lietimu tiksliai į viršutinį vartų kampą mušė Leonidas Mušnikovas.

„Atlantui“ prireikė vos penkių minučių persvarai atstatyti. O.Dmitrijevas puikiai krašte suklaidino porą varžovų, o perdavimą link vartų ranka sustabdė Mantas Fridrikas. Skirtą baudinį be didesnių problemų realizavo A.Sylla.

84-ą minutę „Kauno Žalgirio“ komanda negalėjo patikėti, kad kamuolys neatsidūrė vartuose. Kampinio metu kamuolį link vartų galva numetė aukščiausiai iššokęs Ernestas Mickevičius, bet kone ant vartų linijos buvęs I.Dedura jo į vartus nukreipti nesugebėjo.

Po kelių minučių kauniečiai įžaidė baudos smūgį, bet po nedidelio gaisro prie „Atlanto“ vartų R.Krušnausko smūgis skriejo aukštai virš vartų.

Uostamiesčio futbolininkai atsakė pavojingu O.Dmitrijevo smūgiu, kurį šuoliu už vartų nukreipė D.Mikelionis. Pakėlus kampinį, Aleksejus Jepifanovas labai pavojinga numetė kamuolį link vartų, tačiau kamuolio Evaldas Razulis nepasiekė.

Martynas Pocius, alyga.lt

Rungtynių pradžia
2016-04-02 13:00:00

1 kėlinio pabaiga

Vyksta rungtynės

Rungtynių pabaiga